Menu Aktualności 22 468 07 68 511 547 745 Kontakt Przepisy Koronawirus
logo

COVID-19

Zaktualizowano 20 kwietnia 2020 r.
W związku z zagrożeniem epidemicznym realizujemy wyłącznie zamówienia z dostawą i na wynos.

Drodzy klienci!

Mając świadomość zagrożenia wynikającego z obecnej epidemii COVID-19, dokładamy wszelkich starań, aby przygotowywać posiłki w sposób możliwie najbezpieczniejszy. Pragniemy poinformować Was o środkach bezpieczeństwa, które stosujemy. Mamy nadzieję, że te informacje pomogą Wam zaufać nam w tym trudnym okresie.

Dostęp do lokalu

Zgodnie z wprowadzonymi ograniczeniami, na czas epidemii fizyczny dostęp do naszego lokalu został ograniczony. Realizujemy dostawy oraz zamówienia na wynos. Klienci nie mogą wchodzic do lokalu.

Sposób przygotowywania posiłków

Mając na uwadzę fakt, że wirus rozprzestrzenia się drogą kropelkową, stosujemy specjalne środki zapewniające minimalny kontakt pracowników z żywnością. Przygotowując dania, kucharz bezwzględnie korzysta z rękawiczek ochronnych, maseczki oraz przyłbicy.

Kierowca, który realizuje dostawy, ma kontakt z żywnością tylko wtedy, gdy została już zapakowana i znajduje się w zawiązanej torebce foliowej.

Płatność

Zachęcamy do korzystania z płatności bezgotówkowych. Aby w maksymalnym stopniu ograniczyć kontakt, możecie dokonywać zamówień przez Pyszne.

STACJA KEBAB

Otwarte cały tydzień, od poniedziałku do soboty od 10:00 do 22:00 oraz w każdą niedzielę od 12:00 do 22:00

Ostatnie zamówienia z dowozem przyjmujemy godzinę przed zamknięciem lokalu.